A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jennifer Peña

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • San Antonio, Texas 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Jennifer Peña është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jennifer Marcella Peña is an American Tejano/Latin pop singer and actress who has sold over 3.5 million records internationally. Peña is the third and youngest daughter of Jaime and Mary Peña with other siblings Janet and Jackie. Peña is of Mexican descent native to the state of Texas raised in Corpus Christi, Texas. Peña first achieved notoriety after performing at the Astrodome in Houston, Texas during a Selena tribute concert in 1995 while ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


  • Hitet e fundit:

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shy'm

Dulce Maria

Maite Perroni

Edurne

İrem Derici

Paola

Poli Genova

Elena Ristevska

Indila

Ana Isabelle


Tags: Jennifer Peña

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019