Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jericho - Zgjohu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zgjohu".
3. Video është e këngës "Zgjohu", por nuk këndohet nga Jericho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jericho - Zgjohu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Perendim A Lindje?"

Pjesëmarrëse në

VFM 2003

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Kush met gjakun pa ma shkel
T'kujt janë kamtë që m'shkelim nderë
Ku met vaji që kem ba
Shumë kem borxh more vlla

Zgjohu...Zgjohu

Malet kan fillu me nem
Vllau vllaut shpinen ja kthen
Dyje e re na paska ardhë
Ngjyren e zezë me ba t bardh

Zgjohu...Zgjohu

Thell e ma thell
thell e ma thell thell e ma
thell e ma thell
thell e ma thell thell e ma
thell e ma thell
thell e ma thell thell e ma
thell e ma thell
thell e ma thell hejjjj...

zgjohu dhe shif si flejmë
zgjohu shif si na prejnë
zgjohu dhe zgjoi të tjertë
zgjohu pak kohë ka mbet

zgjohu (x14)


Ky tekst u dërgua nga Petrit Qarkagjiu
Më Shumë Këngë Nga Jericho:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet