Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jess Discographic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jess Discographic është një produksion i njohur. "Jess" Discographic ishte një studio shqiptare e dublimeve. Shumica e dublave të saj ajrohen në Bang Bang dhe Çufo. Në shkurt të vitit 2019, ata u zëvendësuan nga një studio e re me emrin "Studio SUPREM"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

TheDirectorEXH

Muza

Avi Rinia

Evropaturist

Zeri I Llapit

Bass

Str8dope Ent.

REDonPictures

Rexha Productions

Tirana

Tags: Jess Discographic, Jess Studio, A.A Film Company


Komente mbi këtë artist