Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jessie J

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63
 • Emri i Vërtetë:
 • Jessica Ellen Cornish
 • Vendlindja:
 • Londer 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jessie J është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jessica Ellen Cornish, better known by her stage name Jessie J, is an English singer and songwriter. Born and brought up in London, England, she studied at the BRIT School before signing with Gut Records and striking a songwriting deal with Sony/ATV Music Publishing where she wrote for artists including Chris Brown and Miley Cyrus. After signing with Universal Republic, Jessie J came to prominence following the release of her debut single, "Do...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adele

Maria Mena

Tal

Demi Lovato

Vanessa Hudgens

Hadise

Hilary Duff

Lana Del Rey

Miley Cyrus

Katy Perry

Tags: Jessie J


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet