Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Jeta Faqolli - Mashkull I Hutuar (2002)

Jeta Faqolli - Provokimet (2006)

Jeta Faqolli - Pop Corn (2011)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet