Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Librazhd 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Jeta Faqolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. AUTOBIOGRAFI: Fillimi im në skenën muzikore ka qenë në moshën 5 vjeçare në koncerte dhe festivale për fëmijë. Gjithashtu kam qenë pjesëmarrëse në shumë aktivitete kulturore. Në moshën 10 deri 14 vjeçare kam studjuar për mandolinë. Gjatë kësaj periudhe ka qenë transferimi im për Tiranë me familjen time, ku jeta atje do të ishte një periudhë e vështirë për mua dhe familjen time. Kjo për arsye se Tirana ishte qytet i madh për tu amjentuar dhe për t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentPop Corn (2011)

Provokimet (2006)

Mashkull I Hutuar (2002)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Zhaku

Ingrit Gjoni

Hueyda El Sayed

Eltina Minarolli

Eneda Tarifa

Jonida Maliqi

Juliana Pasha

Anila Mimani

Elia Zaharia

Tags: Jeta Faqolli, Jeta Faqoli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet