Jetmir Kanani
Jetmir Kanani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • Kosovë



Biografia

BIOGRAFIA: Jetmir Kanani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Aktualisht Jetmiri jeton dhe studion në Kosovë. Ai e ka nisur muzikën duke marrë pjesë në konkurset e shkollës që në klasën e 8-të. Në vitin 2017, Jetmir Kanani merr pjesë në The Voice of Albania 6. Në Shtator 2019, Jetmir Kanani merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Të Fundit Herë". Një ëndërr e bërë realitet, historia e kësaj kënge, sepse në sezonin 2018 të programit “E Diela Shqiptare”, Jetmiri ishte pjesë e rubrikës “Ka një mesazh...

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje



» Dërgo Një Këngë »


Komente 0