A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jetmir Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jetmir Salihu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Tetor 2017, Mendi Bitonia publikon videoklipin "Dada Sale", në bashkëpunim me Jetmir. Më datë 5 Shkurt 2018, Niil-B publikon videoklipin "0%", në bashkëpunim me Jetmir Salihu. Më datë 15 Mars 2018, Jetmir publikon videoklipin "Jo Me Mu". Më datë 16 Prill 2018, Jetmir publikon videoklipin "Film", në bashkëpunim me Niil-B & Flow. Më datë 20 Qershor 2018, Jetmir publikon videoklipin "Ej". Më datë 14 Shtator 2018, Klaudia D. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Redrum

Flori ABG

THUG1

Andi AD

Arjan Rrahmani

5kinny

Flame

ANI (RapBoy)

ELAI

Bardhi Idrizi


Tags: Jetmir Salihu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019