Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeton

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  149
 • Emri i Vërtetë:
 • Jeton Gjakova
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Jeton është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jetoni ose emri i vertet Jeton Gjakova, ka lindur ne Kosove por pastaj bashke me familjen eshte shperngulur ne Amerike. Ne fillim ne Bronx, New York, pastaj ne Broklin New York. Tani jeton ne Philadelphia. Eshte Anetar i Grupit TBA (The Bloody Alboz) SHqipet e Pergjakshme dhe Gjithashtu Pjese e Grupit ORIGINALLAT TBA. Më datë 13 Korrik 2012, Singullar & Bloodychuck publikojnë videoklipin "H.S.L. (Ham Squad Life)", në bashkëpunim me Jeton. M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Profili

Facebook

Komente

15 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Jeton, Jeton Tba, Ye-Ton

Komente 15