A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Cermjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Jeton Cermjani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2015, Jeton Cermjani publikon albumin "Kenge Dasmash Me Promo Band". Në vitin 2018, Jeton Cermjani publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lumni Tershana

Granit Hyseni

Sokol Koçi

Ali Gërguri

Duchi

Sead Asllani

Fatmir Elezi

Andi Mezini

Shkelqim Kola

Shqipri Kelmendi


Tags: Jeton Cermjani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019