Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jeton Murati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Jeton Murati është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 12 Korrik 2017, Jeton Murati publikon videoklipin "Ku Ka Shqipe Behet Shkrum". Muzika e këngës u punua nga Bimi Mustafa, teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 14 Korrik 2018, Jeton Murati publikon videoklipin "Kuklla". Muzika e këngës u punua nga Artan Jusufi, teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 21 Maj 2019, Jeton Murati publikon videoklipin "O Llokum"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luan Qallaku

Shkelzen Masholli

Mejdi Tafaj

Xhavit Lezi

Faton Thaqi

Lan Haradini

Besnik Sinani

Hajdar Gashi

Besi Avdo

Rrem Gjakova

Tags: Jeton Murati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet