A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Jeton - TQR


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2019

2019-10-04T18:00:10

CHORUS
-MOS ËM THIR MO ME DAL
-SE UN SDU MO ME T PA
-SE TI ZEMREN MA KI ÇA
-E UN TONDËN E KOM VRA

VERSE 1.
-ça ka ndodh so kon pahiri
-tash pa ty ndihna ma smiri
-e ti e pret ni tel.
-me nijë zonin tem ama mo nuk t thiri

-ke hy n filma t kçij ke ble tesha t reja t doket vetja si RIRI
-amo prap kur tëm del përpara kot që rrin me style se mo nuk t kshyri

-ti po thu qe ke ndryshu, amo jo se hala po dukesh njejt
-njerzve ju thu që nuk e du, a knej ëm ndjek me insta-fake

-u bo 1 kohë që sjena pa
-ama tash je tum mungu se nuk kom me kon mu përla

-mi more krejt, tash a je e ngopt
-sa shum tkom dasht be tqr.

CHORUS
-MOS ËM THIR MO ME DAL
-SE UN SDU MO ME T PA
-SE TI ZEMREN MA KI ÇA
-E UN TONDËN E KOM VRA

VERSE 2.
-Mir e këna nis, po keç u sos
-mke msu me dasht ti, ta kom borxh
-s tkom ndru me 6, tash je me kllosh
-koha tka ik çata ti ke ra posht

-po t mungon koha vjetër
-hajt tash ça u bo halli
-edhe pse je me tjetër
-un e di që t mer malli

-se nuk jena mo na 2 mama
-jo nuk ndjej mo për ty mama
-edhe koha smun mu kthy mama
-për mu kon un me ty mama

CHORUS
-MOS ËM THIR MO ME DAL
-SE UN SDU MO ME T PA
-SE TI ZEMREN MA KI ÇA
-E UN TONDËN E KOM VRA

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019