Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Mos Me Le Vet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Mos me le vete
Jam tu u grinde,
me detin e turbulluar
Per syte e tu te zi
Hena nuk ndricone naten sikur ti
Bukurin qe ke
Pasqyrat u sqetsuan,
nga refleksi i juaj, qe e ben ti
Shqetsimet nga hija e ime e shpirtit
Me kerkon per ty
Mos me le vete
kthehu prap kendej
mos me le vete
Kthehu prap kendej
Kur je afer tije dhe i mbyll syte
A mendon per mua
Dore per dore, buze per buze,
s'te haroje kurre
U grinda me boten,
me force dot rezoja henen me gur
Ai te perqafone, e Tija zemer je ti
S,behesh e imja kurre
Mos me le vete
Kthehu prap kendej
JimmyRockF
Publikimi: 07/11/2015


JimmyRockF - Mos Me Le Vet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Le Vet".
3. Video është e këngës "Mos Me Le Vet", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0