Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Plas Moj Vale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjo eshte nata, nata e jone krejt
Une ti dhe hena, vetem per sonte
Robat sjan per ne
Vec me frymen tone, ndezem mijera zjare
Vetem per sonte
Plas moj vale, erdhe dhe me zgjove
Kerkojn buzet tona, shekullin e humbur
Sherimin e gjetur, e ngrohta vale
Shenjtoret e puthjes, mbi majen e gjoksit
oooooooooooo si mrekullohen, plas moj vale
Plas moj vale erdhe dhe me zgjove
JimmyRockF
Publikimi: 18/12/2015


JimmyRockF - Plas Moj Vale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plas Moj Vale".
3. Video është e këngës "Plas Moj Vale", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0