Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Mis Te Quajn Vetem 5 Minuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

E bukur simpatike je
Te gjitha te mirat, ti i ke
Plotsoma deshiren vetem nje here

Mis te quajn ne shkolle, e dim edhe ne
Nuk esht komplimente, por gje e vertet

Ty cdo kush te enderon,
ty cdo kush te deshiron

Vetem 5 minuta, e jo me shum
Plotsoma deshiren, te jesh me mu

Jeta kalon si nje lume, lume i shpejt
Plotsoma deshiren, ndonjehere
JimmyRockF
Publikimi: 20/01/2016


JimmyRockF - Mis Te Quajn Vetem 5 Minuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mis Te Quajn Vetem 5 Minuta".
3. Video është e këngës "Mis Te Quajn Vetem 5 Minuta", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0