Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Moj Nene Shqiperi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Do te vije dita e shejt, per gjith fmit e tu
do te kthehen moj nene, me ty me u be nje
Vitet radhe shkuan, shum hena plot me lot
I ndare nga gjini i nenes, o more zot
Kendoma kengen, dhimbjen qe e ndine
Shijoj kohen e humbur, te f,mive te mi
Te shof large syte plot me lot
Ne djep me perkunde zerin ta ndegjoje
Do te vije dita e shenjte per gjith fmit e tu
Do te kthehen moj nene me ty me u ba nje
Kushedra e vjeter o moj evrope
Ndave fmit nga nena, na lae me lote
Qjelli e dine dhe zoti foli vet
Per shqiprin etnike, tash dhe si ateher
Te shoh large syt plot me lote
Ne djep me perkunde zerin ta ndegjoj.Nuk kemi video për këtë këngë.


JimmyRockF
Publikimi: 27/04/2016


JimmyRockF - Moj Nene Shqiperi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Nene Shqiperi".
3. Video është e këngës "Moj Nene Shqiperi", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0