Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Kam Vdek Per Se Gjalli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

Jam nje zombi dhe gjys i gjalle
E kam shpirtin plot me zjare
Un kam vdekur per se gjalli
Ne bote s,me don as vet djalli
Ti me shkove s,erdhe n,takim
Te jetosh sot esht gabim
Dhe dashuria esht me mallkim
Dreqi me engjujt bejn takim
Jam i unte per dashuri
Gjak me duhet per shpirt te zi
Ne mes turmes jam un vete
T,kerkoj ty me zemer zeze
Ti me shkove s,erdhe n,takim
Te jetosh sot esht gabim
Dhe dashuria esht mallkim
Dreqi dhe engjujt bejn takim
Me mir te kthehem ne eresire
Dashuri fallco s,me ben mir
Shpirtin lotet ma pervlojne
Boten e renave se preferoje
Ti me shkove s,erdhe n,takim
Te jetosh sot esht gabim
Dhe dashuria esht mallkim
Dreqi dhe engjujt bejn takim
JimmyRockF
Publikimi: 17/06/2018


JimmyRockF - Kam Vdek Per Se Gjalli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Vdek Per Se Gjalli".
3. Video është e këngës "Kam Vdek Per Se Gjalli", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0