Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Ndarja Jone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  66

Ndarja e jone esht e rend
E di skam fjale me ti dhen
Zgjidhje tjeter un nuk kam
Ndarja me lot ne sy shum dhem
Jeta vazhdon o shpirti jem
Kush esht? ai qe te don
Cilet? duar t,perqafojn
Qaj si fmi dhe vajtoj un
ndarja me lot ne sy shum dhem, jeta vazhdon o shpirti jem
Si fryma shkoi jeta shpejt
E imja jete eshte njejt
Puthjet e tua si haroj
Ndarja me lot ne sy shum dhem, jeta vazhdon o shpirti jem
Kush esht? ai qe te don
Cilet? duar te perqafojn
Qaj si fmi dhe vajtoj un

ndarja me lot ne sy shum dhem, jeta vazhdon o shpirti jem.
JimmyRockF
Publikimi: 04/10/2018


JimmyRockF - Ndarja Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja Jone".
3. Video është e këngës "Ndarja Jone", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0