Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Ne Dritaren Time Covid19 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

ri ne dritaren time, ret e zeza mbi qytet
i mbyllun ne dhome, covid19 karantin
hika dola jasht, asnje shpirt te gjall nuk ka
shiu bije ne shpirtin tim, pak i vdekun pak i gjall
kush esht qe na mbylli? shpirtnat tona ne kafaz?
kush esht qe na mori, jeten tone pa fat?
eshte dora e jote s,bashku une vet! votuam vdekjen tone, pa fund.
fanatiket e thjeshte, ndihmojn hajnin president
shpirtnat e shitun, per parti duan me vdeke
kush esht qe na mbylli, shpirtnat tona ne kafaz?
ftyrat e lodhur hecin ngadale neper rug
shume rudha n,ftyre pa henger asnje lug
kush esht qe na mori? jeten tone pa fund!


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 17/05/2020
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Ne Dritaren Time Covid19
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Dritaren Time Covid19".
3. Video është e këngës "Ne Dritaren Time Covid19", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0