Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Te Lutem Me Beso Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31

te lutrm me beso
fol me mua zemer do te behet mir
fjalt e tua te buta vdese un pa ty
sikur ne bote jemi vetem un dhe ti
te lutem me beso
qaj ne krahrorin tim do te jet me lehte
dhimbjet e shpirtit tend lej ngadal te rjedhe
ne krahrorin tim ti qaj me lehte
te lutem me beso
vendo koken tende ne gjoksin tim pusho
rahjet e zemres time le te ndihmojn
cdo rahje te zemres time ty ta dhuroj
te lutem me beso


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 26/02/2021
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Te Lutem Me Beso
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem Me Beso".
3. Video është e këngës "Te Lutem Me Beso", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0