Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Ç'fluturon Ketu Moj Fluter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  58

Bore e pare ne, ne qytetin tone
gjurmat e tua ne, ne at deborre
dita po mbarone koha mori fund
jam ne mes te ruges ndihem as kerkund

ma jep doren tende rugen ma trego
i lodhur nga koha mos u largo
zemer ne zemer e ngrohta tek ti
te gjurmat e tua pritem pak ti

u shkri bora me humben gjurmat ter
pyes djellin henen, shpirti me ka len
ku je ti flutur qe? c,fluturon ketu?
jeta me mbaroi dot vdese un ketu

shkove u largove zhbrastine me le n,shpirt
me dhe me le mbushe se dora te ka prit
besa bese ishte shpirte me the
ti vazhdove jeten se dora u mbush dhe.


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 31/03/2021
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Ç'fluturon Ketu Moj Fluter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'fluturon Ketu Moj Fluter".
3. Video është e këngës "Ç'fluturon Ketu Moj Fluter", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0