Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Une Jam I Gatshem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48

ketu jam per ty i gatshem
si nje engjell me krah roje per ty
sa her mer fryme un jam i gatshem
nje engjull me krahe te zi

mos u frigo ti kur te jesh vetmuar
mos u frigo ti kur lutesh me duar
mos u frigo ti kur me shef me krahe
ketu jam

ketu jam per ty flej ti qete
gjumi embel jeto ti per ket jete
te lutem ritu shpejt sa je e bukur
une jam ktu kur lutesh jam i ulur

mos u frigo ti kur te jesh vetmuar
mos u frigo ti kur lutesh me duar
mos u frigo ti kur me shef me krahe
ketu jam


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 29/08/2021
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Une Jam I Gatshem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Jam I Gatshem".
3. Video është e këngës "Une Jam I Gatshem", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0