Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Sex Sex Sex Sex, Sex Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  45

sex sex sex sex sex, sex per ty

Prej kohes lasht deri me sot
trendi i seksit nuk largohet dot
bota rotullohet vetem per dy sende
shume para dhe seksin ne mende

sex sex sex sex, sex per ty

hajde me mua shkojme ne parajs
hyrit po na presin ooo vaj vaj vaj

pamje te seksit na u be trendi
morali erotikes ajo na mbeti
vithet lakuriqe gjoksin jasht si top
perty shpirto nuk ka asnjehere Stop

sex sex sex sex, sex per ty

hajde me mua shkojme ne parajs
hyrit po na presin ooooo vaj vaj vaj
kjo bote erotike sy me sy
ka humb ajo me ska dashuri

media e seksit na u be lezeti
morali erotikes ajo na mbeti
video media syte jan plot
na u prish morali bota shkoi kot.


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 19/09/2021


JimmyRockF - Sex Sex Sex Sex, Sex Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sex Sex Sex Sex, Sex Per Ty".
3. Video është e këngës "Sex Sex Sex Sex, Sex Per Ty", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0