Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Do Ta Thej Kitarën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

2x
Ti pse i harrove
këngët që ti këndova
letrat që ti shkrova
vjershat që ti lexova

Do ta thej kitarën
që kurrë mos të këndoj
do ti çkyej letrat
që mos ti lexoj

2x
Besa o Besa,
ku le besën që ma dhe
sa shpejt e harrove puthjen e parë

2x
Tërë jetën time për ty kam kënduar
gjitha këngët e mija ty ti kam kushtuar

Do ta thej kitarën
që kurrë mos të këndoj
do ti çkyej letrat
që mos ti lexoj

2x
Besa o Besa,
ku le besën që ma dhe
sa shpejt e harrove puthjen e parë


Ky tekst u dërgua nga Jimmyrockf

JimmyRockF - Do Ta Thej Kitarën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Thej Kitarën".
3. Video është e këngës "Do Ta Thej Kitarën", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0