Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - D D D Deshu Krejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

D D D Deshu Krejt
mos me le vet shoku im idashur
se dashnorja me ka len
kaloj nata erdh mengjesi situata esht e njejt
jam un vete me shokun tim
johhny walker edhe un
mar makinen shkoj ne bar
femra t'bukra rash ndy gjuj
de de de deshu krejt
sonte naten ktu e kaloj
de de de deshu krejt
ne bar dashurin e freskoj
sonte kete nat ktu e kaloj
ne bar dashurin e freskoj
le ta mare djalli krejt
se jeta mua kshtu me shkoj
de de de deshu krejt
JimmyRockF
Publikimi: 18/04/2022
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - D D D Deshu Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "D D D Deshu Krejt".
3. Video është e këngës "D D D Deshu Krejt", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0