Më mbaj mend (për 1 muaj)

JimmyRockF - Ishin T'vogla Dhe U Rritën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

ishin tvogla dhe u ritën
n,preh të nënës u mërzitën
kshtu filloi tha jeta jon
si kjo vjersha në kët strof
mami folën dhe tregon
bënu n,shkollë profesor
babi gjyshja folin kot
na dëshira kemi plot
balerina këngëtare tha apo me top
më shum që duam na
është rock


Ky tekst u dërgua nga JimmyrockfJimmyRockF
Publikimi: 07/10/2022
Muzika: JimmyRockF
Teksti: JimmyRockF


JimmyRockF - Ishin T'vogla Dhe U Rritën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishin T'vogla Dhe U Rritën".
3. Video është e këngës "Ishin T'vogla Dhe U Rritën", por nuk këndohet nga JimmyRockF.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JimmyRockF:


Komente 0