Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Emri i Vërtetë:
  • Behar Sefa
BIOGRAFIA: JKN është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Shtator 2012, Jkn publikon videoklipin "Me Shoke Deri N'dhe". Më datë 7 Maj 2015, Jkn publikon videoklipin "Sa Je Fiksu", në bashkëpunim me Marsel Ademi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Oran G

Lil Ami

Kacho

Danny Boy

Rron KRZ

Xhema Aka Jemayli

Scorpion

Gjyks

Bidaki

Ummet

Tags: Jkn, J.K.N, Behar Sefa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet