Më mbaj mend (për 1 muaj)

JKN
  • Emri i Vërtetë:
  • Behar Sefa
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Këndon kryesisht: hip-hop

JKN është këngëtar i njohur. Më datë 7 Shtator 2012, Jkn publikon videoklipin "Me Shoke Deri N'dhe".

Më datë 7 Maj 2015, Jkn publikon videoklipin "Sa Je Fiksu", në bashkëpunim me Marsel Ademi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

Banda ButuesiKomente mbi këtë artist