Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  90
  • Emri i Vërtetë:
  • Joana Smakaj
BIOGRAFIA: Joana është një këngëtare e njohur. Është një nga këngëtaret më të bukura të skenës shqiptare dhe dikur edhe “Miss Lezha”, me një fizik perfekt, kjo është Joana Smakaj. Megjithëse shumë kolege të saj do të mendoheshin para se të ndërmerrnin një hap të tillë, Joana pas 6 vitesh që kishte sjellë në jetë djalin e saj, u bë mama për herë të dytë, duke sjellë në jetë këtë herë një vajzë shumë bukuroshe, për të cilën kanë menduar një emër po aq të bukur Paris, një ndër kryeqytetet më të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lina

Stela Brahimllari

Gledis

Ema Bytyqi

Pegi Xhani

Meda (Nurimeda Kamberi)

Erinda Dhima

Yllka Berisha

Jorida Zaimaj

Mimoza Abedini

Tags: Joana, Joanna, Joana Smakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet