Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joanna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  70
 • Emri i Vërtetë:
 • Joanna Mehmetai
 • Vendlindja:
 • Permet 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Greqi 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Joanna është një këngëtare e njohur. JOANNA Mehmetai eshte nga Permeti, por jeton ne Athine. Më datë 25 Gusht 2017, Kapo & Joanna publikojnë videoklipin "Baby". Më datë 14 Korrik 2018, Joanna publikon videoklipin "Zemra VIP". Më datë 15 Korrik 2019, Thana publikon videoklipin "Taksidia Makrina", në bashkëpunim me Joannën. Joanna ka njoftuar se më datë 27 Maj 2020, do publikojë videoklipin "Po Rritem". Më datë 27 Maj 2020, Joanna publikon videoklipin "Po Rritem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ajkuna Anxhaku

Persa

Irsa Qosja

Morena Dyli

Irva Stefa

Suela Malo

Xhejni Lito

Siciliana Mazi

Kristina Vreshti

Himena Ymeri

Tags: Joanna, Joanna Iwannou, Joanna Mehmetai


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet