Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Jobsab

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Seine-Saint-Denis 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Jobsab është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është një këngëtar francez me prejardhje marokene dhe turke. Jobsab ka patur sukses në trevat shqipëtare me disa medley të hiteve shqip të vitit 2018. Më datë 16 Maj 2019, Kushtrim Dobra publikon videoklipin "Te Dua / Je T'aime", në bashkëpunim me Jobsab....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vikus

Krenar Ismaili

MVJ

Jonathan Pilika

Leonardo Kryeziu

Ledion Liço

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Kook.1

Siller Banioz

Naixx


Tags: Jobsab

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet