Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joe Artid Fejzo - Arrivederci A Questa Sera Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Cover di Lucio Battisti)

Arrivederci a questa sera,
almeno spero di rivederti,
quello che hai detto l'ho già scordato,
mi piacerebbe che anche tu

Arrivederci a questa sera,
mi spiace tanto per ieri sera,
forse son stato esagerato,
non farci caso, se ancora puoi!

Che dispiacere sentirsi soli,
voler parlare e rinunciare,
avvicinarsi, per abbracciarsi e poi fermarsi:
restare lì!

Arrivederci a questa sera,
verso le cinque passo da scuola,
esce il bambino, son lì vicino,
se vuoi venire, decidi tu!


Ky tekst u dërgua nga joe artid


Nuk kemi video për këtë këngë.
Joe Artid Fejzo - Arrivederci A Questa Sera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arrivederci A Questa Sera".
3. Video është e këngës "Arrivederci A Questa Sera", por nuk këndohet nga Joe Artid Fejzo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joe Artid Fejzo:


Komente 0