A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
John Cena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38
  • Emri i Vërtetë:
  • John Felix Anthony Cena
  • Vendlindja:
  • West Newbury 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: John Cena është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. John Felix Anthony Cena është një mundës profesionist dhe aktor. Ai për momentin është pjestar i WWE. Cena filloi karrierën e tij profesioniste në mundje në 1999 me Ultimate Pro Wrestling, ku ai majti UPW Heavyweight Championship [6]. Në 2001, Cena firmosi një kontratë zhvillimi me World Wrestling Federation (WWF, më vonë me emër WWE). Cena debutoi në sektorin kryesor të WWE më 27 Qershor 2002, dhe që nga ajo ditë, ai ka fituar 21 tituj në total,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tunisiano

Claude Kelly

Ben Moody

Joe Dassin

Mabel Matiz

Çağatay Ulusoy

Leonard Cohen

Kubat

Muhabbet

Sak Noel


Tags: John Cena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019