Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

John Cena - Just Another Day

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Just Another Day".
3. Video është e këngës "Just Another Day", por nuk këndohet nga John Cena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

John Cena - Just Another Day  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Chorus:
This is just another day in life
Seven flight connectors-past due bill collectors
This is just another day in life
Mo' money mo money-and I ain't got money to solve 'em
This is just another day life
Gettin mobbed by fans-man nobody even knows who I am
This is just another day
This is just another day.......
In my life
(Verse) They think I'm super rich now doin it big, yeah right look at me I like a damn pig. Tryin to find away to get money in my pockets, doin anything I can, makin balloon animals or sellin bottle rockets. Just because u seen me on t.v. bein funny, I don't have shit I'm faded like Bugs Bunny. I wish I did have money to get a Happy Meal, tryin to be a rapper but ain't nobody givin me a deal. Livin so low under the poverty line, being powe is kinda makin me blind. Tryin to hit the mall fo the day could end, but ain't nobody around I ain't got no friends.
(Chorus)

(Verse) People think I'm doin it big livin life like a star, yeah right kid look at my damn car. My life is whack and I'm ready to have a heart-attack, somebody give me CPR lay me on my damn back. You should see how much rent I owe, I guess my landlord don't know that I'm half-near powe. Look at the house it's almost gone man, I'm really close from livin on slick land.
(Chorus)


Më Shumë Këngë Nga John Cena:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet