Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Jola është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, Jola merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Naktrim". Në Maj 2015, Jola merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Do Ta Gjej"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Katrin

Fatlume Mamuti

Eli Qorri

Irida Pojani

Sarentina Cako

Ojsa

Eliza Markiq

Arjanita Shala

Jona

Irini

Tags: Jola


Komente mbi këtë artist