Official Video

Jolanda Dhamo & Gena - Dashuria S'eshte Loje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Gena

Këngë e albumit:

"I Lodhuri"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria S'eshte Loje" kënduar nga Jolanda Dhamo & Gena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jolanda Dhamo & Gena i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:

Më Shumë...