Jon Pireva
Jon Pireva

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Ditëlindja:
  • 6 Shtator
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Jon Pireva është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Mars 2020, Joni publikon videoklipin "Papa". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, ndërsa teksti u shkrua nga Jon Pireva. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Më datë 22 Korrik 2020, Jon publikon videoklipin "Freestyle 2020". Më datë 31 Dhjetor 2020, Jon Pireva publikon videoklipin "Adea", në bashkëpunim me Toton. Më datë 30 Korrik 2021, Joni publikon videoklipin "Bizi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0