Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Jonathan Pilika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Jonathan Pilika është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai ka studiar administrim biznesi. Në vitin 2014, Jonathan Pilika merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Në Maj 2015, Jonathan Pilika merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Me S'te Njoh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Toli

Gust Gjeci

Alesio Zaloshnja

Rod

Frenkli Vjero

Lory B

Phatooni

Qazim Morina

Leonardo Kryeziu

Agon Latifi

Tags: Jonathan Pilika, Jonatan, Xhonatan Pilika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet