Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Joni Aliraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Joni Aliraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Hapat e para te muzikes per Joni Alirai nisen ne moshen 16 vjec kur nisi te merrte leksione ne kitare. Ky instrument i sherbeu per te ushtruar zerin me akordat dhe notat. Pak nga pak me kalimin e kohes filloi te mesoje covera kengesh dhe po ashtu nisi te shkruaje dhe te kompozoje vete kenge ne kitare. Eshte fan i muzikes pop-soft rock dhe veten e gjen ne kete rryme. Në Maj 2014, Joni Aliraj merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Larg Si Yjet". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kelly

Ergys Shahu

Silver Metka

Vlashent Sata

Klejvis Saliaj

Mateus Frroku

Kristo Thano

Erik Lloshi

Erjon Korini

Luiz Ejlli

Tags: Joni Alirai, Joni Aliraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet