Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joni Aliraj - Njesoj Si Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti dhe pak prit
mos u nxito ti te hedhesh nje hap
deshtimi te qendron pran
pret te gabosh ti prap

cdo gje ka oren e vet
edhe koha kerkon pak kohe
gjithcka do menduar dy here
me pas i bindur te veprosh

refren
njesoj si ty ne te njejten rruge jam edhe une
ndonese kam gjithcka por jo ate qe dua me shume
miku im,ne syte e tu shoh te shkuaren si nje film
ndihesh ti i humbur te frikeson vetem nje dyshim

njesoj si ty ne te njejten rruge eci dhe une
ndonese kam shume endrra por njera me le te pres ne gjunje
miku im,bashke me ty personazh jam ne kete film
ky film eshte vet jeta ku ne vrapojme per lumturin

jo..mos e lejo
trishtimin te te dorezoj
me buzeqeshje largo
imazhin deshtak qe ty te mbulon
ki dhe pak besim ne zot lutu forcen kerko
askush nuk lindi i fituar,askush nuk lindi hero

refren x 1

outro
njesoj si ty
ne te njejten rruge
njesoj si ty
jam edhe une
jam edhe une


Ky tekst u dërgua nga joni alirajJoni Aliraj
Publikimi: 17/11/2014


Joni Aliraj - Njesoj Si Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njesoj Si Ty".
3. Video është e këngës "Njesoj Si Ty", por nuk këndohet nga Joni Aliraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joni Aliraj:


Komente 0