Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Papagalli I Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Jo ti jo te rikthehem prap tek ti nuk mundem dot
Jo ti prap jo i therrmon tani kutjimet ti bashkojm sa shum vrasin
E etur pas teje gdhija pa neten tende s'flija
Mesazhet pa fund vinin nga ty dhe telefoni qmendej
Te kam zemer jeta ime ne kte bot veq teje s'vlen asgje
Un si femi t'besoja ti nurmat ndrroje nje nga nje
Perseritej historia dhe qdo her i njejti ishe ti
Qdo fjal e pa ndryshuar ti
Papagall i dashuris...

Jo ti jo kur gjithqka tani mbaroj pse me kerkon
Jo ti prap jo i buzeqeshur vjen si hije te shikoj je nje i huaj
E etur pas teje gdhija pa naten tende s'flija
Mesazhet pa fund vinin nga ty dhe telefoni qmendej
Te kam zemer jeta ime ne kte bot veq teje s'vlen asgje
Un si femi t'besoja ti nurmat ndrroje nje nga nje
Perseritej historia dhe qdo her i njejti ishe ti
Qdo fjal e pa ndryshuar ti
Papagall i dashuris...

Te kam zemer jeta ime ne kte bot veq teje s'vlen asgje un si femi t'besoja ti numrat ndrroje nje nga nje ...

Joo jooo

Me ty prap joo ...


Ky tekst u dërgua nga Fjolla   Annonim

Jonida Maliqi - Papagalli I Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Papagalli I Dashurise".
3. Video është e këngës "Papagalli I Dashurise", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0