Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi & Gjergj Leka - Mother (Kthehem Te Dielen) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jonida
Dita nis me zerin tend dhe me ty mbaron endrrat ti na ledhaton kur kujtimet zgjon

Gjergj
Ti dikur me bardh e zi bekove prindit tane sot ti ngjyra i jep jetes botes anemban

Jonida
Pa trokitur hyn ne zemer hajde ne te thrasim nene

Gjergj
Nena jon nje mosh nuk ka dhe endrra ben me kra

Jonida
Mirmengjes te thot nje zemer nje buzqeshje nje urim

Gjergj
Mberemje lap nje lajmi mir

Bashk ref
Ne zemrat sjell gezim....
Ja mbermja jon pas pak fillon prane e kralit na bashkon ne cdo voter deri von te kendoj kjo zemra jon neser nis nje dit e re nje urim nga zemra ven percdodit te javes ju behet e vjen

La la la la la
Neser nis nje dit e re nje urim tek ju percjell qe cdo dit te javes ju behet e diel

Jonida
Pa trokitur hyn ne zemer hajde ne te thrasim nene

Gjergj
Nena jon nje mosh nuk ka dhe endrra ben me kra

Jonida
Mirmengjes te thot nje zemer nje buzqeshje nje urim

Gjergj
Mberemje lap nje lajmi mir

Bashk ref
Ne zemrat sjell gezim....
Ja mbermja jon pas pak fillon prane e kralit na bashkon ne cdo voter deri von te kendoj kjo zemra jon neser nis nje dit e re nje urim nga zemra del percdodit te javes behet e diel

Bashk
Ja me muzik mbremja fillon
prane e kralit na bashkon ne cdo voter deri von te kendoj kjo zemra jon neser nis nje dit e re nje urim tek ju percjell qe cdo dit e javes tju beht e diel QE CDO DIT E JAVES TJU BEHET E DIEL


Ky tekst u dërgua nga Bina

Jonida Maliqi & Gjergj Leka - Mother (Kthehem Te Dielen)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mother (Kthehem Te Dielen)".
3. Video është e këngës "Mother (Kthehem Te Dielen)", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi & Gjergj Leka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0