A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jonida Vokshi

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  74
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jonida Vokshi is a popular singer of Pop music. Një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar është Jonida Vokshi. Vajza me shumë talente ka një bukuri natyrale për të cilën shpesh herë komentohet pozititvisht. Jonida, e cila ka një emission të vetin në Digitalb, jep mësim në Akademinë e Arteve dhe gjithashtu është aktore, nuk e tepron kurrë me look-un dhe grimin. Pothuajse në të njejtën linjë, Jonida di të tërheqe vëmendje me thjeshtësinë e saj të admirueshme. Por shumë pak e dinë apo e mb...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alketa Vejsiu

Zaimina Vasjari

Çiljeta

Rezarta Shkurta

Eneda Tarifa

Barbana

Kamela Islamaj

Rezarta Smaja

Marjeta Billo

Jonida Maliqi


Tags: Jonida Vokshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019