A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jorida Zaimaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
BIOGRAFIA: Jorida Zaimaj is a popular singer. Në Dhjetor 2002, Jorida Zaimaj merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Qiell Dhe Shprese". Në Maj 2004, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Tani Eshte Vone (Ti Sot Je Larg)". Në Prill 2005, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Kerkoj". Në Prill 2006, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Te Shoh". Në Maj 2007, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Kercimi I Nje Nate Vere". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dorina Vinca

Gentiana Bujupi

Gledis

Stela Brahimllari

Herolinda Bucaliu

Anita Aziri

Meda (Nurimeda Kamberi)

Blerina Kastrati

Lina

Nevila Qesko


Tags: Jorida Zaimaj, Jorida Zajmi, Jorida Zaimi, Jonida Zaimaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019