A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jorida Zaimaj
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17

Jorida Zaimaj is a popular singer. Në Dhjetor 2002, Jorida Zaimaj merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Qiell Dhe Shprese".

Në Maj 2004, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Tani Eshte Vone (Ti Sot Je Larg)".

Në Prill 2005, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Kerkoj".

Në Prill 2006, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Te Shoh".

Në Maj 2007, Jorida Zaimaj merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Kercimi I Nje Nate Vere".

Në Nëntor 2007, Jorida Zaimaj merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Ti Dikur Si Nje Zot".

Në Nëntor 2010, Jorida Zaimaj merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Zemres".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019