Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jowell y Randy - Mi Escuela Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


El tiempo pasa y vuela
Yo tngo mi escuela
Pa k sto prenda vela kmo lo hago yo
Dandole tiempo a la espera y lo que te espera
Es lo que yo voy dart duroooo !

El tiempo pasa y vuela
Yo tngo mi escuela
Pa k sto prenda vela kmo lo hago yo
Dandole tiempo a la espera y lo que te espera
Es lo que yo voy dart duroooo !

Yo llevo tiempo chekeandote
lo que te tiene loko y esta pasandotee
Lo que te enciende que yo estoy quemandote
lo que te envuelve y ahora mas suelto venimo
nos vamo pa la calle y suelto venimo y ahora es bien atrevido pa
k t kite el kamino
ehhhhhh

El tiempo pasa y vuela
Yo tngo mi escuela
Pa k sto prenda vela kmo lo hago yo
Dandole tiempo a la espera y lo que te espera
Es lo que yo voy dart duroooo !Nuk kemi video për këtë këngë.
Jowell y Randy - Mi Escuela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Escuela".
3. Video është e këngës "Mi Escuela", por nuk këndohet nga Jowell y Randy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jowell Y Randy:


Komente 0