Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: JT është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi JT eshte formu ne vitin 2001 te cilet edhe realizun kenget e para si dhe moren pjese neper koncerte te ndryshme.Grupi JT ka bashkpunime te ndryshme, nje bashkpunim qe vlen te ceket eshte me Xhavit Sadikun me te cilin ka be bashkpunim ne kengen "N'Syte e tu" po ashtu ka bashkepunim te mire me Reperin Krack nga gjermania, me Alba G nga Belgjika, me Agresionin nga USA si dhe me Stresin nga Shqiperia...etj. Grupi JT ka te realizum tre Mixtape, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Double-G

Eklips Family

RealGangsta

G-X

O.R.G

K-Boy's

Arm

Hackers

North Side

T1gr4t

Tags: Jt, Grupi Jt, J.T.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet