Më mbaj mend (për 1 muaj)


Juli Cenko - Argjiro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Argjiro".
3. Video është e këngës "Argjiro", por nuk këndohet nga Juli Cenko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Juli Cenko - Argjiro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T12:14:21+00:00Argjiroshe ku ju bëne qe je murosur në shkëmbë Argjiro moj Argjiro X2

Thesar Argjiri na ke lënë 1 me qumësht e 1 me këngë Argjiro moj Argjiro X2

Më dhe këngë e më dhe gjinë më rrite si gjeraqinë borzilokë e trëndelinë mi veshe për nusërinë Argjiro moj Argjiro X1

Po kush është rritur si unë kënga sharkë e gjiri shkumë në dy djepe me ke tundë Lehona që s'bëre gjumë Argjiro moj Argjiro X2

Nëna ime Argjëria ku ndizet këngë e dollia shndritë nuri e nusëria kur hedhë vallen Shqipëria Argjiro moj Argjiro X2

Më dhe Këngë e më dhe Gjinë më rrite si Gjeraqinë borzilok e trëndelinë mi veshe për nusërinë Argjiro moj Argjiro X2


Ky tekst u dërgua nga MNS
Më Shumë Këngë Nga Juli Çenko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet