Juli Tollozhina
Juli Tollozhina

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Juli Tollozhina është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Prill 2006, Juli Tollozhina merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dhe Sikur". Më datë 11 Shkurt 2019, Eriola Gusho & Julian Tollozhina publikojnë videoklipin "Kolazh Dasme 2019". Më datë 27 Tetor 2020, Ina Korces & Juli Tollozhina publikojnë videoklipin "Kolazh 2020". Orkestrimi i këngës u punua nga Olsi Ahmeti....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0