Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Juli Tollozhina - Ishin Te Kota Fjalet E Tua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2015

2015-12-30T11:28:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ishin Te Kota Fjalet E Tua" kënduar nga Juli Tollozhina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Jeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ishin te kota
fjalet e tua
qe me prentove per dashurine
ma more zemren
c'me bere te vuaj
fajtor nuk jam
se nje tjeter moj do ta gjej
ma more zemren
c'me bere te vuaj
fajtor nuk jam
se nje tjeter moj do ta gjej

la la lajla lajla
la la lajla lajla laj laj laj

valle do ta gjej
nje vajze si ty
qe ta kete emrin
ashtu si ty
ne rast se ti e dashur
do me largohesh
fajtor nuk jam
se nje tjeter moj do ta gjej
ne rast se ti e dashur
do me largohesh
fajtor nuk jam
se nje tjeter moj do ta gjej

la la lajla lajla
la la lajla lajla laj laj laj

la la lajla lajla
la la lajla lajla laj laj laj

la la lajla lajla
la la lajla lajla laj laj lajMë Shumë Këngë Nga Juli Tollozhina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet